Haber

Kılıçdaroğlu: “Her türlü teröre karşı gönül birliği yapmalıyız”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Avcılar Belediyesi Uygulamalı Tahlil ve İnovasyon Merkezi’nde ilçede yaşanan kentsel dönüşüm ile ilgili bir seminere katıldı. Kılıçdaroğlu’nun kürsüye çıktığı anlarda İstiklal Caddesi’nde patlama yaşanırken, olayla ilgili, “Biz bu ülkede barış içerisinde yaşamak istiyoruz. Görüşlerimiz farklı olabilir. Bu ülkede bayrağımızın altında, vatanımızda huzurluca yaşamak istiyoruz. Her türlü teröre karşı gönül birliği yapmalıyız. Her türlü teröre karşı ortak ses çıkarmalıyız ve terörü lanetlemek zorundayız” dedi.

Avcılar’da zelzele riski nedeniyle sürat kazanan kentsel dönüşüm ile ilgili bir seminere katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, incelemelerde bulundu. Seminer sonrasında Kılıçdaroğlu kürsüye çıkarak konuşma yaparken, İstiklal Caddesi’nde patlama olduğu bilgisini aldı. Yaşanan olay karşısında terörün her türlüsünü lanetleyen Kılıçdaroğlu, birlik çağrısında bulundu.

“Her türlü teröre karşı gönül birliği yapmalıyız”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstiklal Caddesi’nde yaşanan patlama ile ilgili, “İstiklal Caddesi’nde bir patlama olduğu ve yaralıların olduğu bilgisi geldi şu anda. Umarım meyyit ve yaralı yoktur. Fakat şu bir gerçek. Biz bu ülkede barış içerisinde yaşamak istiyoruz. Görüşlerimiz farklı olabilir. Bu ülkede bayrağımızın altında, vatanımızda huzurluca yaşamak istiyoruz. Her türlü teröre karşı gönül birliği yapmalıyız. Her türlü teröre karşı ortak ses çıkarmalıyız ve terörü lanetlemek zorundayız. Kaynağı ne olursa olsun bu ülkede yaşayan 85 milyonun birebir kelamları seslendirmesi lazım. Terörü yapanların, onlara takviye verenlerin lanetlenmesi lazım” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu