Haber

19 Şubat Pazar Hava Durumu: Deprem Bölgesi’nde bugün hava nasıl olacak?

Kışın ortasında soğuk havalar kendini hissettirmeye başladı. Kahramanmaraş’ta 11 ili etkileyen depremin ardından afet bölgesi ilan edilen yerlerin hava durumu daha çok merak ediliyor. Sarsıntı bölgesinde yaşayan vatandaşlar sabahın erken saatlerinde havanın nasıl olacağını araştırıyor. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 19 Şubat Pazar günü 11 ilin hava durumu tahmini…

Bugün (19 Şubat Pazar) hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son hava durumu raporuna göre; yurdun iç ve doğu kesimlerinin parçalı veya çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Karadeniz’in kıyı kesimleriyle birlikte Karabük’te de yağış görülecek. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimleri ile Tokat, Sivas, Erzurum, Erzincan, Kars ve Ardahan çevrelerinde kar yağışı görülecek. Kar yağışlarının Rize’nin doğusu, Ardahan’ın kuzeyi ve Artvin’de kuvvetlenmesi bekleniyor. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun eğimli bölgeleri için çiy uyarısı yapıldı.

Sıcaklık:Hava sıcaklıkları yurt genelinde mevsim normallerinde yaşanırken, iç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece arasında bir artış olacak.

Rüzgâr:Genel olarak güneyden hafif, orta sıra orta kuvvette esecek.

19 Şubat Pazar Kahramanmaraş Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Kahramanmaraş’ta hava parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 2 derece, en yüksek sıcaklığın ise 11 derece olacağı tahmin ediliyor.

Pazar, 19 Şubat Adıyaman Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Adıyaman’da sis ve pus hakim olacak. En düşük sıcaklığın 0 derece, en yüksek sıcaklığın ise 10 derece olacağı iddia ediliyor.

19 Şubat Pazar günü Hatay’da hava durumu

19 Şubat Pazar günü Hatay’da hava parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 4 derece, en yüksek sıcaklığın ise 15 derece olması bekleniyor.

19 Şubat Pazar Malatya Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Malatya’da sis ve pus hakim olacak. En düşük sıcaklığın -3, en yüksek sıcaklığın ise 10 derece olacağı iddia ediliyor.

Pazar, 19 Şubat Elazığ Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Elazığ’da sis ve pus hakim olacak. En düşük sıcaklığın -3 derece, en yüksek sıcaklığın ise 6 derece olacağı tahmin ediliyor.

19 Şubat Pazar Adana Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Adana’da hava parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 5 derece, en yüksek sıcaklığın ise 17 derece olması bekleniyor.

19 Şubat Pazar Gaziantep Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Gaziantep’te hava parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın -1, en yüksek sıcaklığın ise 14 derece olacağı tahmin ediliyor.

19 Şubat Pazar Kilis Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Kilis’te hava az bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 5 derece, en yüksek sıcaklığın ise 16 derece olacağı iddia ediliyor.

19 Şubat Pazar Osmaniye Hava Durumu

19 Şubat Pazar günü Osmaniye’de hava az bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 3 derece, en yüksek sıcaklığın ise 17 derece olacağı tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu