Yaşam

Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil’e Sert Sözler Söyledi!

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’e sert çıkışarak, “Baba gibi davranmadı, genç kızlarla birlikte olması beni üzüyor” dedi. söz konusu.

Mehmet Ali Erbil’in küçük kızı Yasmin Erbil, katıldığı programda babasından beklediği ilgiyi göremediği için yaşadığı eksiklikleri anlattı. “Baba olduğunu düşünmüyorum, yaramın iyileşmeyeceğini biliyorum. Konuşmasında duygularına şu şekilde yer verdi: “Genç kızlarla birlikte olması beni üzüyor ve bu durumu atlatamıyorum.”

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar’ın evliliğinden dünyaya gelen sunucu ve oyuncu Yasmin Erbil, Oya Çınar’ın YouTube kanalında yayınlanan programa konuk oyuncu olarak katılmasıyla dikkat çekti. Yaşadığı baba eksikliğini anlatan Yasmin Erbil, babasının genç kızlarla olan bağının kendisini çok üzdüğünü belirterek şunları söyledi;

“Bana babalık yapmadı, yaram iyileşmeyecek” şeklindeki açıklamaları yürekleri dağladı. Survivor’da yarışan Poyraz’a aşık olan Yasmin Erbil, Mehmet Ali Erbil’in 20’li yaşlarındaki kadınlarla olan bağından ve hissettiği baba eksikliğinden şikayet ederek, “Onun baba olacağını düşünmüyorum” dedi. bende bir yara var ve asla iyileşemiyor. çok fazla kadın ve genç kızın yanında olmak hala canımı acıtıyor. bu sorunu aşabildiğimi söyleyemem. bazen daha genç olduğunu duyduğum erkek arkadaşlarının olması beni rahatsız ediyor. Yani insanları rahatsız ediyor, şu an 27 yaşındayım. “Elbette 25 yaşında bir sevgilisi olduğunu duyunca rahatsız oluyorum” diyerek babasını duygularını incittiği için sitem etti.

Survivor’da Yasmin Erbil’in sevgilisi onu aldatıyor mu?

Survivor programında Aleyna’ya tuhaf bakışlarıyla gündeme gelen Yiğit Poyraz’ın sevgilisi Yasmin Erbil, sosyal medyada infial yaratan bu sahnelerle ilgili bir açıklama yaptı.

Bildiğiniz gibi 2021 yılında aynı kadroda yarışan Aleyna Kalaycıoğlu ile Yiğit Poyraz arasında bir şeyler olduğu gündeme gelmişti. Ancak bu tür iddia edilen gündemler hiçbir zaman doğrulanmadı ya da yalanlanmadı.

Yaşanan olayların ardından Yiğit Poyraz, Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’e aşık olduğunu açıklarken, Aleyna Kalaycıoğlu’nun adı da Acun Ilıcalı’nın sağ kolu Gökhan Özdemir ile anılmaya başlandı.

Survivor programında bakışlarıyla öne çıkan Poyraz’ın avukatı da kamuoyuna açıklama yaptı. Duyuru şu sözlerle ifade edildi;

“Müvekkilimin ve ailesinin itibarını, prestijini ve kariyerini zedelemeye çalışan, amacını aşan bu paylaşımlar nedeniyle sorumlular hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatmış bulunmaktayız. Süreç yargıya intikal etti. Nitekim önümüzdeki dönemde bu tür hakaret edici paylaşımlarla ilgili yasal işlem başlatılacağını da belirtmek isterim.” Söz konusu.

Yasmin Erbil bu yazıyı sosyal medya hesabından paylaşarak Yiğit Poyraz’la herhangi bir sorunu olmadığını ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu