Haber

TPF Başkanı Ömer Düzgün: “Seçimin sonucu ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun”

Demokrasi geleneğine uygun olarak gerçekleştirilen 14 günlük seçim maratonunda milletimiz sandık başına giderek tercihini yaptı. Sonucun ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyor, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz. Seçim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte belirsizlik ortamını geride bırakmış oluyoruz. Şimdi ülkemizin geleceğine ve temel sorunlarımıza odaklanma zamanı.

İkinci yüzyılımızı planlamak, ekonomik ve sosyal alanlarda güçlü adımlar atmak için tüm gücümüzü birleştirmeliyiz. Türkiye Perakendeciler Federasyonu bünyesindeki yerel zincirler olarak devletimizin yanında olmaya ve her türlü katkıyı sağlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte ülkemizin ekonomik istikrarını güçlendirmek, büyümeyi sürdürmek ve istihdamı artırmak için kararlılıkla çalışacağız.

Yerli zincirler olarak yerli üretimi desteklemek ve yerli markalarımızı güçlendirmek için çaba sarf edeceğiz. Yerel girişimcilerin büyümesini teşvik edecek adımlar atacak ve Türkiye ekonomisine değer katmaya devam edeceğiz.

Aynı zamanda rekabet gücümüzü artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için her zaman yenilik ve iyileştirmeler yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde de şubenin zorluklarını ve gereksinimlerini sizlerle birlikte gündeme getirerek ortak çözümler bulmayı amaçlıyoruz.

Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin tek yürek olarak hareket ederek güçleneceğine ve ekonomik potansiyelini tam olarak ortaya koyacağına yürekten inanıyoruz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

onikisubathaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu