Yaşam

Mahmut Tuncer, 1988 yılında geçirdiği korkunç kazayı anlattı

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan sanatçı Mahmut Tuncer, 1988 yılında geçirdiği korkunç kazayı anlattı.

Mehmet Ali Erbil’in programına katılmak üzere gittiği Ankara’da kaza geçiren türkücü, “Yüzümde 187 dikiş var, yüzüm korku filmi gibiydi. Doktorlar canlı canlı dikti.”

Haberler.com YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla yayınlanan Haber Bahane’nin bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Mahmut Tuncer oldu.

35 yıl önce korkunç bir kaza geçiren Tuncer, yüzüne 187 dikiş atıldığını ve canlı canlı dikildiğini söyledi.

“YÜZÜM KORKU FİLMİ GİBİDİR, CİLT SARKTI”

Kalaycıoğlu’nun “Yıllar önce bir kaza geçirmişsin” demesinin ardından yaşadığı korkunç kazayı anlatan Tuncer, şöyle konuştu: “Yüzümde 187 dikiş var. Kafamda ve boynumda yırtıklar var.

Benim de burnumda ve kaşlarımda gözyaşları var. 1988 yılında bir kaza geçirdik. Mehmet Ali Erbil’in Ankara’da programı vardı. Uçaktan indik ve seyir halindeyken Çubuk Kavşağı’nda bir araba bize çarptı.

9 metreden atladım. Bağdaş kurarak uyandım ve yer kan gölüne dönmüştü. Yüzümde küçük bir çizik olduğunu düşündüm. Bizi hastaneye götürdüler, beni görenler ‘ne yazık’ diyerek üzerime geldiler.

Ağrım olmadığı için ne olduğunu anlamadım. Yüzümü görmek istediğimde ‘bana bakma’ dediler. Yüzümü gördüğümde kaygı sineması gibiydi. “Kafa derim kalktı ve boynum aşağı sarkıyordu.”

“CANLI 187 DİKİŞ DİKTİLER”

“Kafama darbe aldığım için canlı canlı 187 dikiş attılar. Uzun süre her şeyden uzak kalmak zorunda kaldım. Yüzümde estetik yok.

Adamların bunu çok iyi diktiği belli değil. Yaklaşık 100 dikişte tamamlanacaktı ama estetik ameliyatla 187 dikiş uyguladılar. “Girilen her iğneyi hissettim.”

haber-kursunlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu