Haber

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta yeniden aday oldu

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde yine Millet İttifakı Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı oldu. Aday tanıtım programının ardından ilçede coşkuyla karşılanan usta, tebrikleri kabul etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Pazar günü yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için Cumhur İttifakı’nın İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. 2014 yılından bu yana Gaziosmanpaşa’da değerli projelere imza atan Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Adayı oldu. Yine Cumhur İttifakı.

AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı’nın ardından Gaziosmanpaşa’ya dönen Başkan Usta’yı vatandaşlar coşkuyla karşıladı. AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı önünde toplanan çok sayıda vatandaş, Usta’ya sevgi ve desteklerini dile getirdi.

Tebrikleri kabul eden Başkan Usta, adaylığının ardından yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi: “10 yıldır buradayız, dualarınızla ve desteklerinizle şehrimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte Gaziosmanpaşa’yı tamamen yenileyip, kazandırmaya çalıştık. Bu şehre pek çok hizmet yapılmadı. Gaziosmanpaşa’nın algısına baktığımızda, “Hak ettiği yere ulaşamadı. Bunun bizim için değerli olduğunu ve mutlaka değişmesi gerektiğini düşündük” diye konuştu. Usta, bu süreçte yapısal dönüşümle ilçeye yeni projeler kazandırmanın yanı sıra kültür-sanat alanında da yeni hizmet ve projelere odaklandıklarını belirtti. , spor ve eğitim.

Başkan Usta, “Kuruluşundan bu yana hiç kimse Gaziosmanpaşa’ya üçüncü kez belediye başkanı olmadı. Onun için biz bunun bilincindeyiz, sorumluluğumuzun bilincindeyiz.”

Usta konuşmasında, uzaya gönderilen ilk Türk astronot Alper Gezeravcı’ya değinerek, “Sadece son bir yılda Gaziosmanpaşa ilçemizde 50 binin üzerinde genci bilim ve teknolojiyle tanıştırdık. Bunları artırmamız lazım ve” dedi. Önümüzdeki dönemde kültür, sanat, spor, kadın, “Daha fazla istihdam yaratmak, yaşanabilir bir şehir olmak ve dirençli bir şehir olmak için çaba göstereceğiz” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu