Haber

Cumhurbaşkanlığı Adaylığı İddialarına Sinan Ogan’dan Yanıt

ATA İttifakı Başkan Adayı Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı adaylığından çekileceği iddialarına ilişkin, “Sevgili Türk milletinin evlatları, mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Son gün herhangi bir olay yaşamak istemedik. Bize karşı artan provokasyon duygusu nedeniyle seçimin son günü. Onun için bu akşam İstanbul’dayım. Lütfen bizimki dışında hiçbir açıklamaya itibar etmeyin” dedi.

ATA İttifakı Başkan Adayı Sinan Ogan, cumhurbaşkanı adaylığından çekileceği iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada, bu nedenle mitinglerini iptal etti. Oğan’ın bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“SONUNDA MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ. BİZDEN BAŞKA HİÇBİR İFADEYE SAYGI VERMEYİN”

“Kıymetli Türk milletinin evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Seçimin son gününde bize karşı artan provokasyon duygusu nedeniyle herhangi bir olay yaşamak istemedik. Onun için bu akşam İstanbul’dayım. . Haberler türk tv’de Yarın Ankara’da olacağım. Katılımınızı memnuniyetle karşılıyoruz. Ankara’da olacağız. Lütfen bizimki dışında hiçbir ifadeye itibar etmeyin. #DipDalgaGeliyor #OAnGeliyor”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu