Teknoloji

CS:GO Oyunu Tamamen Yenilenirken CS Serisinde Değişmeyen Tek Şey

Bazılarımızı küçükken internet kafelere hapsedenler Counter Strike Dizi o kadar içimize işlemiş ki adeta oyunla büyüdük. 1.5 sürümünden Küresel saldırı Maça kadar her oyunla farklı anılar biriktirdik. Bu anılarla birlikte serinin modernleşmesine de tanık olduk.

Counter-Strike: Global Offensive’deki devasa güncelleme de bu modernizasyonun zirvesi olarak anıldı. Çünkü temel oyun motorundan silah ve karakter modellerine, fiziğe, görünümlere kadar yapılan değişiklikler ve bunlara ek olarak oyuna gelen yenilikler, gece yarısı hayatımıza hayat katan bir bardak su gibi hissetmemizi sağladı. Ancak dizide bunca yıldan kurtulmak ve değişmek, el değmemişayrıca bir şey var.

Maç sonunda kazananı açıklayan spikerimiz uzun süredir bizimle.

Adamdan bu sesi ilk duyduğumuzda efsaneydi Karşı Saldırı 1.6 oyunu oynuyorduk. O zamandan beri bu sağlam belgelere hiç dokunulmadı. Orta sıralarda her iki gruba da makul açıklamalar yapan bu sesin, iki takımdan birinin lideri olduğu düşünülüyor. kelimenin sesine ihtiyacım var bombanın kodunu çözerken/buzunu çözerkenyanı sıra mahkum kurtarma görevlerinde.

Peki bu gerçekte kimdi?

Bahsettiğimiz sesin orijinal yaratıcısı, Counter-Strike’ınyaratıcılardan Jess Cliff . Oyun geliştirilirken oyunun web sitesinde ve halkla ilişkilerde yer aldı. Bu ikisine ek olarak, bazı görüntü ve ses efektleri yapmaktan da sorumluydu. Bu ses efektleri içeriğimize konu olan duyuruları içeriyordu.

Tabii oyun popüler olduktan sonra bildiğimiz üzere Valve tarafından satın alınmıştı. Bu satın alma ile Jess ve serinin diğer yaratıcısı Minh Le’ye ayrıca Valve’de bir iş teklif edildi. Bu satın alma 2000 yılında gerçekleşti ve Counter-Strike 1.6’dan bu yana hep ” teröristler kazandı” Ve ” Terörle Mücadele Kazandı“Sesini duyduk.

Sonuna muhtemelen duymadığınız bir bilgiyi de ekleyelim. jessie, 2 Şubat 2018Cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı. 16 yaşında Jess, internetten tanımadığı bir kızla tanıştığı için başını büyük belaya soktu. Ancak kendisine yöneltilen suçlamaların yanlış olduğunu farklı kanıtlarla göstermişti. O sıralar uzun süre internette ilgi arayan Jess, bu olaylardan sonra internette tanışanlara yöneldi. uyarılaryapılmış.

haber-dernekpazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu