Yaşam

Cem Yılmaz eleştirilere tepki gösterdi: Salak olmak çok büyük bir ayrıcalık

Son günlerde oyuncu ve eski sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya gönderme yaptığı iddialarıyla gündemde olan komedyen Cem Yılmaz, kendisine yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Yılmaz X (Twitter) hesabından yaptığı paylaşımında, “Sosyal medyada kendini komik zanneden bir iki geri zekalı yine kendine bir eğlence bulmuş. Nedense benimle bulmuş. Gerçekten salak olmak çok büyük bir ayrıcalık, tadını çıkarın. İlgilenmeyeceğim, bu sizin hayatınız, benim işim var” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın GQ Küresel Yaratıcılık Ödülleri gecesindeki dekolteli elbisesiyle gündem olmasının ardından ayrık gözleriyle tanınan İngiliz komedyen Marty Feldman’ın fotoğrafını paylaştı. Yılmaz’ın bu paylaşımıyla, Sarıkaya’ya gönderme yaptığı düşünüldü.

Yılmaz, kendisine yönelik tepkilerin artmasından sonra bir gözünde görme kaybı olduğu için böyle bir paylaşım yaptığını söyledi.

Daha sonra “Acıbadem’deyim ama iyiyim, küçük mutluluklar” notuyla ısırılmış Acıbadem kurabiyesi paylaşan Cem Yılmaz’ın yeniden Sarıkaya’ya gönderme yaptığı düşünüldü.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu