Haber

Babacan: Bazı kanallar tanıtım filmimizi yayınlamayı reddettiler

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Lideri Ali Babacan, TRT, Demirören, Doğuş, Turkuaz, Acun Medya ve başka birtakım medya kuruluşlarının, partinin tanıtım sinemasını para karşılığında yayınlamayı reddettiklerini söyledi.

DEVA başkanı Ali Babacan, partisinin genel merkezinde haftalık kıymetlendirme toplantısı yaptı.

Son vakitlerde meydana gelen 2 terör atağıyla ilgili hislerini lisana getiren Babacan, İstiklal Caddesi’ndeki bombalı atak sonrası yapılan açıklamaların çelişkili olduğuna dikkat çekerek, “Bu sözüm ona. İlgili bakan, terör totosu oynadı. Aynı gün bir başka üst düzey yetkiliyse başka bir örgüt ihtimaline de işaret etti. Gerçekten bu son derece ciddiyetsiz, terörle mücadelede ciddiyet ister” dedi.

Ayrıca Babacan, seçim hazırlıkları içerisinde olduklarını belirterek, ücreti karşılığında reklam vermek istediklerinde bu reklam filmini yayınlamayan kurumları paylaştı.

Babacan, “TRT kanalları, Demirören Medya, Doğuş Medya, Turkuaz Medya, Acun Medya, Piri Medya, Mepa Medya, Beyaz Medya, Türk Medya. Yani Kanal D, Star, ATV, CNN Türk, NTV, A Haber, Kanal 7 ve TV 8 üzere kanallar paramız karşılığı tanıtım sinemamızı yayınlamayı reddettiler” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu