Yaşam

Aydın’da Melek Mosso konseri coşkuyla kutlandı

Aydın Büyükşehir Belediyesi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlar. Kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen Melek Mosso konserini binlerce Aydınlı izledi.

Son dönemin popüler sanatçılarından Melek Mosso, Aydın’da sevenleriyle buluştu.

Başkan Çerçioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde sahne alarak gençlere seslendi.

10. Yıl Marşı ile sahne alan Önder Çerçioğlu, “Ne güzel akşamlar hoşgeldiniz. Sevgili gençler, Size emanet edilen Cumhuriyet aşkıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yürüyüşünün 104. yılı kutlu olsun. Şimdiye kadar. , Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yoldan bilimden bilimden akıldan hiç ayrılmadık.Sana o kadar güveniyorum ki sen bu ülkenin geleceğisin.Bu vatan sana emanettir şüphem yok gurur duyuyorum sen.Bizim iki kırmızı çizgimiz var bayrak ve vatan.Sizinle bugün ortada olmaktan da ötedir.Memnun oldum.Çok teşekkür ederim.Doğal olarak en büyük teşekkürlerim Gazi Mustafa Kemal Atatürk’edir.”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları bu akşam Atatürk Kent Meydanı’nda Soner Sarıkabadayı konseri ile devam edecek.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu