Haber

Adana Demirspor İdmanyurdu, Trabzonspor maçına kenetlendi

Adana Demirspor İdmanyurdu Futbol Kulübü, Pazar günü kendi konutunda karşılaşacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Kadınlar Futbol Muhteşem Ligi B Kümesi 5. hafta maçında Adana Demirspor İdmanyurdu Futbol Kulübü, Pazar günü saat 12.00’de kendi meskeninde Trabzonspor ile karşılaşacak.

Bu maçtan âlâ bir sonuç elde edeceklerini kaydeden Teknik Yönetici Aslı Canan Sabırlı, oynayacakları maç öncesi tahlil yaptıklarını ve karşılaşmadan galip çıkmak istediklerini söyledi.

Her maçın kıymetli olduğunu belirten Sabırlı, “Kendi iç alanımızda oynayacağımız için avantajlıyız. Zira kendi alanımızı biliyoruz. O bakımdan onu avantaja çevirmeye çalışıyoruz. Rakibimiz güçlü ve uygun oyunculardan şurası bir takım. Maçın oynanacağı günün bir gün öncesinde de egzersiz yaparak hazırlıklarımızı tamamlayacağız. Biz de avantaj elde edebilmek ve daha yüksek moralle çalışabilmek için kentin yapısını, idaresini, taraftarın moralini yükseltmek için kesinlikle bu maçtan düzgün bir sonuç elde etmemiz gerekiyor” dedi. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu